DENİZLİ BEKİLLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Döngüsü Yönetimi ve Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı Eğitimi Projesi

Proje Döngüsü Yönetimi ve Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı Eğitimi Projesi
Proje Döngüsü Yönetimi ve Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı Eğitimi Projesi

Güney E30-12-2016ge Kalkınma Ajansı Genel Sekter Vekili Özgür AKDOĞAN ile Kaymakamımız Selami KORKUTATA  arasında imzalanan TR32/16/TD5/0052 numaralı Teknik Destek Programı kapsamında yürütülen Proje Döngüsü Yönetimi ve Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı Eğitimi Projesi 26.12.2016 tarihinde Saat: 09.00’da Bekilli Kaymakamlığı toplantı salonunda başlamıştır.

Bu eğitim programına Müdürlüğümüz bünyesinden İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit ULUSOY, Bekilli Atatürk ÇPAL Müdürü Mehmet BARUT, 30 Ağustos Ortaokulu Müdürü Mustafa ÇOBAN, Kurtuluş İlkokulu Müdürü Murat UZEL, MAÜ Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Esra KÖSE, Kurtuluş İlkokulu İngilizce Öğretmeni Altan ÇALHAN ve diğer kamu kurum kuruluşlarının göçnüllü çalışanları katılmaktadır.

Bu çalışma ile Bekilli ilçesinin sosyal, ekonomik ve kültürel kalkınmasına katkı sağlanması, insani ve sürdürülebilir çalışmaların önünün açılması, Bekilli ilçesinin yerel, ulusal veya uluslararası fon, hibe ve kredi imkânlarından daha fazla faydalanması amaçlanmaktadır.

 

 

Cumhuriyet Caddesi Hükümet Konağı Kat1 BEKİLLİ DENİZLİ - 02587912139

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.